• تاریخ: 2015-09-27
  • شناسه خبر: 8550
  • 2,020 بازدید

استاندار:پنج شنبه و جمعه تشییع پیکر جانباختگان گلستانی حج در استان برگزار می شود

ارکین نیوز-حسن صادقلو استاندار گلستان در جمع خانواده نورمحمد مختوم نژاد، دهیار حاجی قوشان گفت: وظیفه ما بود که خدمت شما خانواده های محترم برسیم، همه ی ما از این حادثه متاثر هستیم. و ی افزود:با توجه به این شرایط، مقام معظ ...

ارکین نیوز-حسن صادقلو استاندار گلستان در جمع خانواده نورمحمد مختوم نژاد، دهیار حاجی قوشان گفت: وظیفه ما بود که خدمت شما خانواده های محترم برسیم، همه ی ما از این حادثه متاثر هستیم.

و ی افزود:با توجه به این شرایط، مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور با حساسیت ویژه پیگیر مسائل هستند و انشاء الله در تلاشیم که هر چه زودتر مفقودین سالم پیدا شوند تا آرامش دل بیشتری برای شما ایجاد شود. شما نیز باید بایستید و نشکنید و انشاء الله خداوند به شما آرامش عطا نمایدو ما نیز در خدمت شما هستیم.

استاندار گلستان گفت:با توجه به همکاری های انجام شده قرار است که سه شنبه اجساد جان باختگان طی یک پرواز به تهران منتقل شود و از آنجا به استانهای خود تحویل داده شود که اگر طبق همین برنامه ها باشد به احتمال زیاد پنج شنبه و جمعه شرایط تشییع پیکر این عزیزان را خواهیم داشت.

محمد حمیدی فرماندار ویژه شهرستان گنبد نیز تصریح کرد: هدف ما از حضور در بین شما عزیزان، همراهی ما با اندوه شما است.

وی گفت: انشاءالله اگر دهیار حاجی قوشان که از دهیاران پرتلاش و خوب ما بودند، مجروح شده‌اند هر چه زودتر به آغوش خانواده برگردند و اگر به رحمت خداوند رفتند، اجر شهید نصیب ایشان شود.
گفتنی است در این دیدار ها از خانواده های عبداله ایگدری، عبدالکریم اعتصامی،خدیجه خرمالی،محمدولی بهلکه،نورمحمد مختوم نژاد دلجویی شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست