• تاریخ: 2020-11-13
  • شناسه خبر: 30387
  • 253 بازدید

از کشف دستگاه ماینر قاچاق در بندرترکمن تا کشف ۲۵ فقره سرقت درآق قلا

ارکین نیوز-حوادث مهم خبری گلستان را در این بسته خبری بخوانید. ۴ دستگاه ماینر قاچاق در بندرترکمن کشف شد. سرهنگ محمدعلی کریمی فرمانده انتظامی بندرترکمن گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های اس ...

ارکین نیوز-حوادث مهم خبری گلستان را در این بسته خبری بخوانید. ۴ دستگاه ماینر قاچاق در بندرترکمن کشف شد.

سرهنگ محمدعلی کریمی فرمانده انتظامی بندرترکمن گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در بندرترکمن، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
او افزود: بلافاصله ماموران به محل اعزام و پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از منزل متهم ۴ دستگاه ماینر کشف و یک نفر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی بندر ترکمن با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی دستگاه‌ها را ۵۶۰ میلیون ریال تعیین کرده اند، گفت: متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

کشف ۲۵ فقره سرقت درآق قلا

سرهنگ سعید دادگر فرمانده انتظامی گلستان گفت: در پی سرقت وسایل چاه آب کشاورزی در سطح شهرستان آق قلا، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
او افزود: ماموران با تلاش‌های شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی و تحت نظر قرار دادن سارقان سابقه دار، در نهایت موفق شدند سارق حرفه‌ای را در این زمینه شناسایی و دستگیر کنند.
سرهنگ دادگر گفت: متهم در مقر پلیس آگاهی، پس از رو به رو شدن با ادله محکم چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به ۲۵ فقره سرقت وسایل چاه آب کشاورزی اعتراف کرد.

توقیف ۳ دستگاه اتوبوس حامل سوخت قاچاق در آزادشهر

سرهنگ سید داوود حسینی فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: ماموران ایست و بازرسی تیل آباد در حین کنترل خودرو‌های عبوری به ۳ دستگاه اتوبوس مسافربری مشکوک و برای بررسی بیشتر آن‌ها را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.
او ادامه داد: ماموران موفق شدند در بازرسی از این اتوبوس‌ها مقدار ۳ هزار و ۳۰۰ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع که بصورت باک اضافه در خودرو‌ها جا ساز شده بود را کشف کنند.

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: در این راستا ۳ نفر دستگیر و به همراه محموله کشف شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شدند/باشگاه