• تاریخ: 2016-01-05
  • شناسه خبر: 12799
  • 737 بازدید

از حوزه شرق گلستان ۳ نفر رد صلاحیت شدند

ارکین نیوز-از ۵۹ کاندیدای شرق استان گلستان ۳ نفر توسط هیات اجرایی رد صلاحیت شدند. تعداد کاندیدهای شرق استان گلستان بصورت باور نکردنی به ۶۰ نفر رسیده بود که با انصراف تنها کاندیدای زن این تعداد به ۵۹ نفر رسید. با احتساب ا ...

ارکین نیوز-از ۵۹ کاندیدای شرق استان گلستان ۳ نفر توسط هیات اجرایی رد صلاحیت شدند.

تعداد کاندیدهای شرق استان گلستان بصورت باور نکردنی به ۶۰ نفر رسیده بود که با انصراف تنها کاندیدای زن این تعداد به ۵۹ نفر رسید.

با احتساب انصراف معصومه قدمعلی صوفی تعداد کاندیداهای شرق استان گلستان به تفکیک چهارشهرستان مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه به ترتیب ۱۰، ۷، ۲۹ و ۱۳ نفر شد.

طبق اعلام منابع رسمی، از بین ۵۹ کاندیدای شرق استان گلستان ۳ نفر توسط هیات اجرایی رد صلاحیت شدند و با این تفاسیر ۵۶ داوطلب مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شرق استان گلستان برای تایید صلاحیت به هیات نظارت بر انتخابات استان گلستان معرفی می شوند.

گفتنی است افراد رد صلاحیت شده می توانند بر اساس قانون، شکایت خود را تا ۱۹ دی ماه با مراجعه به هیات نظارت استان گلستان اعلام کنند.

همچنین هیئت نظارت بر انتخابات استان گلستان اعلام کرد از امروز یعنی ۱۵ دی ماه بررسی صلاحیت نامزدها آغاز می شود و این روند تا ۲۷ بهمن یعنی زمان اعلام نهایی اسامی ادامه دارد.
کلاله خبر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست