• تاریخ: 2020-01-01
  • شناسه خبر: 29403
  • 147 بازدید

اختصاص زمین برای احداث ۵۰ واحد مسکونی در گمیشان

ارکین نیوز-استاندار گلستان با بیان اینکه از ۷۷۰۸ واحد مسکونی احداثی در مناطق سیل زده، تعداد بسیار کمی هنوز تعیین تکلیف نشده است، اظهار کرد: با تغییر کاربری یک زمین اهدایی برای سایت اداری به مسکونی، ۵۰ واحد مسکونی در گمیش ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با بیان اینکه از ۷۷۰۸ واحد مسکونی احداثی در مناطق سیل زده، تعداد بسیار کمی هنوز تعیین تکلیف نشده است، اظهار کرد: با تغییر کاربری یک زمین اهدایی برای سایت اداری به مسکونی، ۵۰ واحد مسکونی در گمیشان احداث می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس عصر سه شنبه دهم دی ماه در بیست و نهمین جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان گفت: به انتهای کار بازسازی مناطق سیل زده نزدیک می شویم و نیاز است همه دستگاه ها با همکاری و همدلی بیشتر کار را به اتمام برسانند.

وی افزود: در بخش کشاورزی، پرداخت کمک های بلاعوض به اتمام رسیده و مشکل عمده در پرداخت تسهیلات است.

دکتر حق شناس ادامه داد: مصوبه کارگروه ها در پرداخت تسهیلات کشاورزی بیش از ۲۳۰ میلیارد تومان بوده است که ۱۳۰ میلیارد تومان پرداخت شده و یکصد میلیارد تومان پرداخت نشده است.

استاندار گلستان اظهار کرد: به نظر می رسد به دلیل کوتاه بودن زمان بازپرداخت یا عدم اطلاع رسانی درست، این مقدار پرداخت نشده باشد که کمیته ای مسئول پیگیری این موضوع شده تا در پرداخت تسهیلات به کشاورزان تسریع شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست