• تاریخ: 2015-07-06
 • شناسه خبر: 5715
 • 2,618 بازدید

احداث سالن والیبال بخش خصوصی آق قلا در گیر بروکراسی اداری

ارکین نیوز – تنها سالن والیبال بخش خصوصی آق قلا که قرار است با سرمایه گزاری شخصی در شهر آق قلا احداث شود در گام اول در گیر بروکراسی اداری شده است. احمد ایری بازیکن ملی پوش والیبال نشسته کشورمان که مربیگری باشگاه وا ...

IMG_2015070659891
ارکین نیوز – تنها سالن والیبال بخش خصوصی آق قلا که قرار است با سرمایه گزاری شخصی در شهر آق قلا احداث شود در گام اول در گیر بروکراسی اداری شده است.
احمد ایری بازیکن ملی پوش والیبال نشسته کشورمان که مربیگری باشگاه والیبال میدان آق قلا را نیز بر عهده دارد در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز در خصوص آخرین وضعیت احداث سالن ورزشی این باشگاه گفت: متاسفانه احداث اولین سالن والیبال توسط بخش خصوصی که شاید در استان بی نظیر باشد در گام اول درگیر بروکراسی اداری شده است.
وی اضافه کرد:باشگاه خصوصی میدان آمادگی دارد همین امروز نیز عملیات اجرایی سالن را شروع کند ولی تغییر کاربری زمین مورد نظر با مشکل مواجه شده است.
ایری با بیان اینکه مسئولین استانی نظر مثبتی برای حل این موضوع دارند ، افزود: هماهنگی های لازم از طرف معاون استاندار نیز با مسئولین شهرستانی انجام شده و حتی مکاتبات متعددی جهت تسریع در احداث سالن و حل مشکلات اداری مربوط به آن صورت گرفته است ولی پرونده زمین مورد نظر در کمیته انطباق فرمانداری با عدم انطباق مواجه شده است.
وی اضافه کرد: در شرایطی که بسیاری از پروژه ها به دلیل کمبود اعتبار پیشرفت آنچنانی ندارد ،انتظار می رفت حداقل در این پروژه که بخش خصوصی با سرمایه گذاری شخصی جهت ساخت سالن ورزشی که به نفع شهرستان و در جهت استعدادیابی والیبالیست های شهرستان اقدام کرده ، با نگاه متفاوت تر و مثبت تری به پرونده رسیدگی شود.
مربی تیم والیبال میدان آق قلا در پایان افزود: تیم والیبال میدان آق قلا تنها تیمی است که تنها از بازکنان بومی شهرستان و منطقه استفاده می کند و در لیگ های متعدد کشور شرکت می کند.
گفتنی است این سالن که در صورت احداث به اولین سالن اختصاصی والیبال بخش خصوصی در استان تبدیل خواهد شد شامل سالن تمرین ، سالن بدنسازی ، خوابگاه و سایت اداری خواهد بود.
لازم به ذکر است تمرینات تیم والیبال میدان آق قلا در حال حاضر در سالن تختی آموزش و پرورش برگزار می گردد.
IMG_2015070619414
IMG_2015070642212

 • نورالدین قرنجیک - 2015-07-07 در 11:04 ق.ظ

  با سلام …
  امید است که همچین طرحهای مفید و سازنده و مایه پیشرفت شهرمان بیشتر از طرف مسعولان مورد توجه و همکاری قرار گیرد.

 • محمود - 2015-07-08 در 1:36 ب.ظ

  سلام امیدوارم از بخش خصوصی حمایت شود اینهای که میان سرمایه شخصی را در راه ورزش وفرهنگ سازی خرج میکنند مسئولان عزیز حمایت ویژه انجام دهند چرا این باشگاه خصوصی در سالن تختی تمرین میکنه چرا سالن امام که سالن والیبال شهرهست تمرین نمی کنند

 • ترکمن - 2015-07-08 در 1:54 ب.ظ

  امیدوارم مسئولین نگاه مثبت تری داشته باشند به همچین طرح هایی میشه درمورد باشگاه میدان توضیح بیشتری بدید چندسال دارن کارمیکنند اهدافشان چی هست ممنون

 • ورزشکارعاشق والیبال - 2015-07-12 در 8:38 ق.ظ

  امیدواریم با بخش خصوصی همکاریهای لازمه را داشته باشند تا بتوانیم در رشته والیبال در شهرستان اق قلا پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست