• تاریخ: 2015-04-15
  • شناسه خبر: 3210
  • 700 بازدید

اجرای پروژه بندر خواجه نفس شتاب بیشتری می گیرد

ارکین نیوز – استاندار گلستان به دعوت شرکت سرمایه گذاری ایرانیان روز دوشنبه ضمن حضور در جلسه ای پیرامون آخرین وضعیت اجرایی پروژه بندر خواجه نفس، با مسئولان این پروژه دیدار و گفت و گو کرد. در این جلسه که آقایان خاموش ...

Iran_4788_23_135956_NewsCut_-_
ارکین نیوز – استاندار گلستان به دعوت شرکت سرمایه گذاری ایرانیان روز دوشنبه ضمن حضور در جلسه ای پیرامون آخرین وضعیت اجرایی پروژه بندر خواجه نفس، با مسئولان این پروژه دیدار و گفت و گو کرد.

در این جلسه که آقایان خاموشی، دکتر صمیمی و خسروجردی از مسئولین شرکت سرمایه گذاری ایرانیان و مجری پروژه بندر خواجه نفس حضور داشتند، طرفین به تبادل نظر پیرامون آخرین وضعیت اجرایی و مشکلات موجود پرداخته و راه کارهایی را برای تسریع در اجرای کامل پروژه اتخاذ کردند.

حسن صادقلو ضمن برشمردن تلاش های صورت گرفته، به تشریح اهمیت توسعه استان و ایجاد اشتغال در آن پرداخت و بر همدلی و همزبانی کلیه مسئولین استانی تأکید کرد.

مسئولین شرکت سرمایه گذاری ایرانیان ضمن تأکید بر اهمیت نقش بندر خواجه نفس در تحول و توسعه استان به ویژه منطقه آزاد تجاری و اقتصادی اینچه برون، از اهتمام معاونت برنامه ریزی استانداری در حمایت از این پروژه تقدیر کردند.

در پایان طرفین بر تنظیم جدول زمانی مشخص و تفکیک کردن مسئولیت طرفین در حمایت و اجرای پروژه تأکید و برخی از مشکلات و راهکارها را بررسی نمودند.

شرکت سرمایه گذاری ایرانیان دارای تجربه سرمایه گذاری و اجرای پروژه ها در استان های مختلف و در حوزه های متنوع مانند ساخت نیروگاه، پتروشیمی، فرآوری محصولات نفتی و … است و در گلستان نیز دو پروژه بندر خواجه نفس و هتل پارتیا را در دست اقدام دارد./ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست