• تاریخ: 2015-01-04
  • شناسه خبر: 470
  • 564 بازدید

اجرای فاز دوم طرح هادی روستای دوگونچی شهرستان آق قلا آغاز شد

ارکین نیوز- اجرای فاز دوم طرح هادی روستای دوگونچی از توابع بخش مرکزی شهرستان آق قلا با حضور فرماندار و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان های گرگان و آق قلا آغاز شد. فرماندار شهرستان آق قلا در حاشیه بازدید از اجرای ای ...

ارکین نیوز- اجرای فاز دوم طرح هادی روستای دوگونچی از توابع بخش مرکزی شهرستان آق قلا با حضور فرماندار و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان های گرگان و آق قلا آغاز شد.
فرماندار شهرستان آق قلا در حاشیه بازدید از اجرای این طرح طی مصاحبه گفت: تاکنون در ۳۰ روستای شهرستان آق قلا طرح های هادی به اجرا در آمده و براساس برنامه ریزی بعمل آمده قرار است این طرح ها در ۲۵ روستای دیگر نیز طی سالجاری و سال آینده اجرا شود.
الیاس هیوه چی اضافه کرد: در همین راستا نیز فاز دوم طرح هادی روستای دوگونچی شامل آسفالت خیابان های اصلی روستا با ۲۱۰۰ میلیون ریال اعتبار در حال اجراست.
وی در ادامه افزود:با توجه به توصیه ریاست محترم جمهور به استاندار محترم و وزیر محترم راه وشهرسازی جهت رفع مشکلات این روستا ، بنیاد مسکن نیز جهت تکمیل طرح هادی روستا اقدامات خوبی را در سطح روستا انجام داده است .
فرماندار شهرستان آق قلا اضافه کرد: اجرای کانیو و هدایت آب های سطحی ، جا به جایی شبکه برق ، زیرسازی و آسفالت معابر اصلی روستا و محوطه سازی و پیاده رو سازی از جمله اقداماتی است که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طی فاز ۱ و ۲ این طرح با اعتباری بیش از ۷۷۷ میلیون تومان در روستای دوگونچی اجرا شده است .
گفتنی است دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهور در سفر اخیر به استان گلستان با مردم روستای دوگونچی دیدار کردند و برای رفع مشکلات این روستا که به دلیل عبور خط راه آهن ایجاد شده بود دستورات ویژه ای را صادر کردند.سایت فرمانداری اق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست