• تاریخ: 2016-01-23
  • شناسه خبر: 13688
  • 345 بازدید

آیت الله نورمفیدی راد مردی برای تمام فصول

ارکین نیوز – امروز می خواهم برای او بنویسم برای کسی که وجودش بارقه ی امید را در دل ها مشتعل و حضور ارزشمندش فضای کشور را تلطیف وتعدیل مى سازد . سالیان دوریست که او را مى شناسم از اوان انقلاب که نوجوانى بیش نبودم . ...

ارکین نیوز – امروز می خواهم برای او بنویسم برای کسی که وجودش بارقه ی امید را در دل ها مشتعل و حضور ارزشمندش فضای کشور را تلطیف وتعدیل مى سازد .
سالیان دوریست که او را مى شناسم از اوان انقلاب که نوجوانى بیش نبودم . بعد ازپیروزى انقلاب هر زمان که با سؤالى مواجه مى گردیدیم ساده و به دور از هرگونه مراودات ادارى به منزلشان مراجعه نموده ، طرح موضوع میکردیم و ایشان فارغ از هرگونه مسائلى که این روزها در مراودات باب است صمیمانه و با سعه ى صدر به ما پاسخ مى داد متانت و تواضع و علم و اخلاقش ستودنى بود و همین امر ما را بیش از پیش شیفته اش ساخت .
در اوایل کارم وقتى حضرت امام حکم نمایندگى تام الاختیارى را به ایشان داد عظمتش بیشتر از همیشه جلوه گر شد و من جسورانه در صف آغازین دبیرستانى که در انحصار نیروهاى مخالف حاج آقا بود حکم امام را قرائت نمودم در آن زمان من مربى پرورشى و تازه فارغ التحصیل از دبیرستان گردیده بودم .
از همان زمان هجمه ها بر علیه ایشان شدت گرفت اما با صبر و بردبارى بى نظیر ایشان همراه بود وقتى در حضورش معترض مى شدیم با همان متانت وصف ناشدنى ما را دعوت به آرامش مى نمود. دعوت هاى ما را به سادگى مى پذیرفت بدون هیچ گونه تکلفى . بعدها که در تصدى مدیریت شاهد قرار گرفتم همچنان در تمام مراسم اعم از بازگشایى ، نماز جماعت ، بزرگداشت هفته معلم و یاد واره هاى شهدا در دبیرستان شاهد حضور گرم و صمیمانه اى داشت .
هرگز یادم نمى رود در یکى از این مراسم سخت بیمار بودند اما فرموده بودند چون مدرسه شاهد است خواهم رفت و آمدند و مجلس را با حضورشان مزین نمودند. به ما آموختند که دفاع از حق به جاه و منصب ربطى ندارد و رعایت حق الناس از بدیهیات جامعه اسلامى وهمچنین رفتار فردى ایشان است . صفات پسندیده ى ایشان درحسن تدبیر ، خلق ، رفتار، علم و خرد و درک وسیع از شرایط و مواضع خداپسندانه ى ایشان مرا مرید خود نموده است.
ایشان شخصیتى کم نظیر در تمام شرایط متعدد و متنوع اجتماع است .به عبارت دیگر راد مردیست براى تمام فصول. خوشحالم که حاج آقا ذخیره ى ارزشمند نظام و انقلاب در کنارمان حضور دارد و همچنان ایفاگر نقش بى بدیل خویش مى باشد.
امیدوارم به عنوان شاگردى کوچک بتوانم دین خود را در مقابل آن همه آموزه هایى که برایم به ارمغان آورده است ادا نمایم.( هاجر عامریان مسئول سابق واحد خواهران ستاد نماز جمعه )

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست