• تاریخ: 2015-05-04
  • شناسه خبر: 3703
  • 1,339 بازدید

آیا بابا آل هوز آق قلایی شهردار بندر می شود؟

ارکین نیوز – بعد از بررسی تخلفات شهرداری بندرترکمن توسط کارشناسان استانداری و تأیید شدن اخبار منتشرشده در این سایت ، شورای شهر بندرترکمن همگام با مردم عدالت خواه تصمیم به استیضاح شهردار گرفتند و زمزمه هایی مبنی بر ...

استیضاح+شهردار+بندرترکمن
ارکین نیوز – بعد از بررسی تخلفات شهرداری بندرترکمن توسط کارشناسان استانداری و تأیید شدن اخبار منتشرشده در این سایت ، شورای شهر بندرترکمن همگام با مردم عدالت خواه تصمیم به استیضاح شهردار گرفتند و زمزمه هایی مبنی بر اقدام جدی شورا به گوش می رسد ولی درخصوص گزینه های مطرح شده برای شهردار آینده باید با دقت و بررسی بیشتری تصمیم گیری شود

به گزارش گلستان ۲۴، شنیده های ما حاکی است غیر از علی پورقاز و جبار ایری بقیه اعضای شورا با استیضاح شهردار و تعیین شهردار جدید موافق هستند و موضوع اصلی بر سر گزینه های شهردارجدید است .
در این میان گزینه موردنظر عبدالرشید کم برای شهردار آینده آقای بابا آل هوز است . آل هوز رئیس اداره دارایی بندرترکمن است و سابقه شهرداری آق قلا را در کارنامه سوابق خود دارد . فردی متعهد و قانونمدار و با روابط اجتماعی بسیار بالا …. ولی گویا حالجان چوگان مخالف جدی آل هوز است .
گزینه موردنظر سوقی برای شهردارآینده آقای میر زنجانی است . شنیده ها حاکی است میرزنجانی خواهر زاده استاندار است و با روی کارآمدن صادقلو در معاونت عمرانی استانداری مشغول بکار است .
گزینه موردنظر یارعلی آقای مهندس مهرداد فرزاد است . مهندس فرزاد عضو نظام مهندسی بندرترکمن است و اخیرا رفت وآمد زیادی در شهرداری دارد و گویا در صدد است تا پروژه مجتمع تجاری شهرداری را به نحوی به نام خود ثبت کند . مهندس فرزاد در ابتدای دوره شورانیز با سه رأی موافق میدان را به رحمت اله خوجه واگذار کرده بود .
رجب پور گزینه ای را معرفی نکرده و بیشتر به دنبال فردی است که سابقه خدمت در شهرداری را داشته باشد و اعتقاد دارد که دو سال باقی مانده عمر شورا فرصت بسیار کوتاهی است که هرکسی نمی تواند آن را مدیریت کند .
برخی از اعضای شورا می گویند رجب پور نیم نگاهی به مهندس کر ( شهردار سابق ) هم دارد ولی مطمئن هست که حالجان چوگان مخالف جدی او بر سر این گزینه است .
و اما گزینه حالجان چوگان برای شهردارآینده آقای بهزاد نجفی (شهردار سابق بندر جاسک ) است . نجفی مدتی شهردار بندرجاسک بوده و این روزها با کمک دوستان خود تلاش وسیعی را برای تصدی شهرداری بندرترکمن شروع کرده و جلساتی نیز با اعضای شورا برگزار کرده است .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست