• تاریخ: 2018-12-22
  • شناسه خبر: 27624
  • 396 بازدید

آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-“امانگلدی ضمیر”از تجهیز کارگاه و آغاز عملیات روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه شهرستان آق قلا در چند روز آینده خبر داد. صبح امروز شنبه یکم دی ماه،”نبی هزار جریبی”نماینده مردم شریف ...

ارکین نیوز-“امانگلدی ضمیر”از تجهیز کارگاه و آغاز عملیات روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه شهرستان آق قلا در چند روز آینده خبر داد.

صبح امروز شنبه یکم دی ماه،”نبی هزار جریبی”نماینده مردم شریف شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به همراه”امانگلدی ضمیر”فرماندار از تجهیز کارگاه پروژه روکش آسفالت مسیر سه راهی عطا آباد به اوچ تپه شهرستان آق قلا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر”در حاشیه این بازدید در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرستان از تجهیز نمودن کارگاه و آغاز پروژه روکش آسفالت مسیر فوق خبر داد و افزود:با پیگیری های مجدانه نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و استاندار گلستان و رایزنی های صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی،مبلغ ۱۵ میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزی تصویب شد.

فرماندار شهرستان آق قلا افزود:به فضل الهی و با همدلی و هماهنگی مجموعه مسئولین دستگاههای اجرایی در شهرستان آق قلا،اعتبار فوق،جذب و به اداره کل متبوع ابلاغ شد و در چند روز آتی و همچنین تجهیز نمودن کارگاه این پروژه،عملیات روکش آسفالت این مسیر آغاز خواهد شد.

گفتنی است مسیر آق قلا به گنبد کاووس یکی از مهمترین مسیر های مواصلاتی شرق شهرستان بوده که از حجم ترافیک بالایی برخوردار است و قسمتی از آسفالت این مسیر”سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه”نیاز به مرمت و روکش آسفالت دارد که خوشبختانه با پیگیری های مسئولین در سطوح ملی،استانی و شهرستانی اعتبار آن ابلاغ شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست