• تاریخ: 2016-06-01
  • شناسه خبر: 18156
  • 381 بازدید

آغاز عملیات اجرائی شبکه توزیع آب شرب در ۴روستای شهرستان آق قلا

ارکین نیوز- رئیس اداره نظارت بر طرح های آب و فاضلاب شرکت آبفار گلستان از اجرای شبکه توزیع آب شرب و نصب انشعابات در ۴ روستای دلیجه ، شور حیات ،یامپی و قربان آباد یه طول ۴۱ کیلومنر از مجتمع شصت کلاته در شهرستان آق قلا خبر ...

ارکین نیوز- رئیس اداره نظارت بر طرح های آب و فاضلاب شرکت آبفار گلستان از اجرای شبکه توزیع آب شرب و نصب انشعابات در ۴ روستای دلیجه ، شور حیات ،یامپی و قربان آباد یه طول ۴۱ کیلومنر از مجتمع شصت کلاته در شهرستان آق قلا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان، امیر هوشنگ رسولی با اعلام خبر فوق افزود: به علت فرسودگی شبکه داخلی و انشعابات روستاهای مذکور که منجر به شکستگی و آلودگی
آب شرب و همچنین به منظور جلوگیری از هدر رفت آب با توجه به گرمای شدید هوا در این فصل اقدام به تعویض شبکه داخلی و انشعابات در این روستاها نمودیم.وی تصریح کرد: برای اجرای عملیات فوق اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیاردو ۱۶۰ میلیون ریال نیاز می باشد.
وی در پایان گفت : با تخصیص کامل اعتبارات ظرف مدت ۱۲ ماه ۱۴۱۴ مشترک روستاهای دلیجه ،شور حیات ،یامپی و قربان آباد از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی و توزیع عادلانه آب بهره مند می گردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست