• تاریخ: 2016-04-16
 • شناسه خبر: 16747
 • 3,442 بازدید

آشنایی با نخبه جوان ترکمن مهندس محمد توماج از سیمین شهر

ارکین نیوز – مهندس محمد توماج مقام سوم کشوری در گرایش سازه و رتبه پنجم کشوری را در مهندس عمران کسب کرد. این آزمون بین بیش از ۵۰۰۰ نفر از دواطلبان شرکت در آزمون دکتری تخصصی PHD مهندس عمران برگزار شده است . به گزارش ...

ارکین نیوز – مهندس محمد توماج مقام سوم کشوری در گرایش سازه و رتبه پنجم کشوری را در مهندس عمران کسب کرد.
این آزمون بین بیش از ۵۰۰۰ نفر از دواطلبان شرکت در آزمون دکتری تخصصی PHD مهندس عمران برگزار شده است .
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ، مهندس محمد توماج در کناره یکی از بهترین اساتید کشور که عضو هیئت علمی دانشگاه تهران هستند(سید رسول میرقادری که از مئولفین کتاب طراحی سازه های فولادی به روش LRFD که الان در دانشگاه ها درس داده می شود ) در کنار درس خواندن مشغول به کار هستند .
محمد توماج متولد ۱۳۷۰ در شهر سیمین شهر – کتوک ؛تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را در سیمین شهر و در محله کتوک گذرانده و بعد از آن با قبولی در آزمون ورودی دبیرستان نمونه استرآبادی گرگان که در شهر گمیشان برگزار شده بود وارد مقطع متوسطه شده و در آنجا پس از گذراندن دوره اول دبیرستان با انتخاب رشته ریاضی و فیزیک، مشغول به تحصیل شدند. لازم به ذکر است که در تمامی مقاطع فوق شاگرد اول کلاس هم بوده اند. مقطع پیش دانشگاهی خود را نیز در همان مدرسه گذرانده و پس از آن با شرکت در کنکور سراسری ریاضی فیزیک و کسب رتبه ۱۷۰ در منطقه ۲ و ۵۴۰ کشوری در رشته مهندسی عمران در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل گردیدند.
۴ سال مقطع لیسانس نیز موفقیت آمیز بوده و با احراز رتبه دوم در بین بیش از ۱۰۰ نفر ورودی کارشناسی در مهندسی عمران دانشگاه تهران، بدون آزمون و تحت عنوان سهمیه استعداد درخشان با انتخاب گرایش سازه وارد مقطع کارشناسی ارشد در همان دانشگاه شدند. در حال حاضر نیز ترم ۴ کارشناسی ارشد هستند و بدون احتساب پایان نامه که هنوز دفاع نکرده اند به صورت مشترک رتبه اول را در گرایش سازه بین ورودی های خود دارا میباشند.
اخیرا هم برای ورود به مقطع دکتری (PHD) در اسفندماه سال ۹۴ در آزمون سراسری شرکت کرده و رتبه ۵ کشوری از بین حدود ۵۰۰۰ شرکت کننده در مجموعه مهندسی عمران شامل تمامی گرایش ها کسب نموده که با توجه به تحقیقاتی که انجام شده در گرایش سازه رتبه ۳ را کسب کرده اند.
ضمن اینکه ایشان از ابتدای دوره کارشناسی ارشد در کنار تحصیلاتشان در یکی از شرکت های مهندسی مشاور در طراحی سازه های فولادی در شهر تهران مشغول به کار می باشند.
ارسالی از کاربران – صحنه
photo_2016-04-16_07-56-34

 • بهمن صحنه - 2016-04-16 در 9:29 ق.ظ

  با آرزوی توفیقات الهی برای این مهندس جوان و سایر نخبه های عزیز

 • بهروزکتوکی - 2016-04-17 در 4:35 ب.ظ

  ارزوی توفیق به جوان پر تلاش دارم امید وارم که در تمامی مراحل موفق باشند.

 • پروانه مظهری - 2016-04-17 در 4:41 ب.ظ

  درود باد بر جوانان این منطقه .ارزوی توفیق روز افزون بر این جوان پر تلاش

 • حالی محمد - 2017-06-14 در 11:38 ب.ظ

  دوست عزیزم جناب مهندس محمدتوماج
  افتخار منطقه و ترکمن صحرا
  با آرزوی موفقیت های روزافزون برایتان

 • سمیه - 2017-06-14 در 11:43 ب.ظ

  براتون سراسر موفقیت همراه با افتخارآفرینی های مجدد مثل همیشه در تمام مراحل تحصیل و زندگی رو از خداوند متعال آرزو می کنم
  تبریکات فراوان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست