• تاریخ: 2015-03-18
  • شناسه خبر: 2563
  • 515 بازدید

آسمان گلستان در نخستین روز سال جدید صاف تا نیمه ابری پیش بینی شد

ارکین نیوز- اداره کل هواشناسی گلستان شرایط جوی این استان گردشگرپذیر را در نخستین روز سال ۹۴ /شنبه/ صاف تا نیمه ابری پیش بینی کرد. به گزارش چهارشنبه ایرنا از هواشناسی گلستان وضعیت هوای استان در روز آخر سال جاری /جمعه/ نیز ...

81546119-6344557
ارکین نیوز- اداره کل هواشناسی گلستان شرایط جوی این استان گردشگرپذیر را در نخستین روز سال ۹۴ /شنبه/ صاف تا نیمه ابری پیش بینی کرد.

به گزارش چهارشنبه ایرنا از هواشناسی گلستان وضعیت هوای استان در روز آخر سال جاری /جمعه/ نیز نیمه ابری در مواقعی با افزایش ابر اعلام شد.

از سوی دیگر شرایط جوی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (امروز و فردا) نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و در ارتفاعات ریزش برف همراه با وزش باد خواهد بود.

هواشناسی گلستان وضعیت جوی استان در دومین روز سال ۹۴ /یکشنبه/ را صاف تا نیمه ابری پیش بینی کرد که از اواسط روز بتدریج با ریزش باران و در ارتفاعات بارش برف همراهی می شود.

همچنین آسمان استان در روز سوم فروردین /دوشنبه/ ابری همراه با بارندگی خواهد بود که این بارش ها در ارتفاعات بصورت برف و همراه با وزش باد خواهد بود.

از سوی دیگر با توجه به میزبانی گلستان درایام نوروز از گردشگران مناطق مختلف کشور، اداره کل هواشناسی در تعطیلات اقدام به اطلاع رسانی از شرایط جوی استان می کند.

در این خصوص بنرهایی که پیش بینی چهار روزه هوای استان در آن درج شده در مبادی ورودی استان و نیز در محل های ارایه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی نصب شده است.

استان مرزی گلستان با افزون بر یک میلیون و ۸۵۰ هزار نفر جمعیت و بهره مندی از منابع طبیعی، گردشگری، تاریخی و مذهبی از مناطق گردشگر پذیر کشور در تعطیلات نوروزی و تابستان بشمار می رود.

هوای مناطق مختلف استان امروز چهارشنبه ابری بوده و در برخی مناطق همچون گرگان با ریزش پراکنده باران همراهی می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست