• تاریخ: 2020-01-09
  • شناسه خبر: 29421
  • 133 بازدید

آخوند میرابی: امیدوارم خداوند ابابیل‌هایش را بر سر استکبار نازل کند

ارکین نیوز-امام‌جمعه اهل سنت روستای قره‌تپه بندرترکمن ضمن تقدیر از حمله موشکی سپاه به پایگاه نیروهای آمریکایی، گفت: امیدوارم خداوند ابابیل‌هایش را بر سر استکبار نازل کند. آخوند عبدالجبار میرابی در گفت‌وگو با خبرنگاران، ض ...

ارکین نیوز-امام‌جمعه اهل سنت روستای قره‌تپه بندرترکمن ضمن تقدیر از حمله موشکی سپاه به پایگاه نیروهای آمریکایی، گفت: امیدوارم خداوند ابابیل‌هایش را بر سر استکبار نازل کند.

آخوند عبدالجبار میرابی در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن تقدیر از تلاش بی‌وقفه و عملکرد خداپسندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ‌ اظهار کرد: من به سهم خودم از این جواب دندان‌شکن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مستکبرین خبیث، تشکر می‌کنم.

وی افزود: امیدواریم خداوند ابابیل‌هایش را بر سر استکبار نازل کرده و برای همیشه آن‌ها و خباثتشان را از سر مردم مسلمان دنیا رفع کند.

امام‌جمعه اهل سنت روستای قره‌تپه بندرترکمن با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: شهادت این سردار سبب بصیرت فهم و شعور و حضور پرشور مردم ایران شد و بنده به نمایندگی از علمای اهل سنت گلستان از این حضور قدردانی می‌کنم.

میرابی تأکید کرد: با اتحاد خود در مقابل خواسته‌های دشمن قیام کرده و عزت و شرافت ملی خودمان را افزایش دهیم. این وظیفه همه مسلمانان به‌ویژه علما و روحانیون شیعه و سنی است که وحدت و همدلی را ترویج کنند/ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست