• تاریخ: 2015-07-12
  • شناسه خبر: 5973
  • 933 بازدید

آخرین شنیده های انتخاباتی شهرستان کلاله

ارکین نیوز-منابع آگاه از ورود ۱۲ کاندیدای ترکمن برای انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر دادند. به گزارش کلاله خبر، شما را به خواندن آخرین شنیده های انتخاباتی شهرستانهای مراوه تپه و کلاله دعوت می کنیم. شنیده ها از فعالان سیاس ...

Golestanema16
ارکین نیوز-منابع آگاه از ورود ۱۲ کاندیدای ترکمن برای انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر دادند.

به گزارش کلاله خبر، شما را به خواندن آخرین شنیده های انتخاباتی شهرستانهای مراوه تپه و کلاله دعوت می کنیم.

شنیده ها از فعالان سیاسی حاکی از آن است که تعداد کاندیدهای ترکمن در شهرستان های مراوه تپه و کلاله به ۱۲ نفر رسیده است که از جمله افرادی که بصورت جدی در این عرصه فعالیت دارند، عبدالکریم رجبی، باشقره، ادیبان، غراوی دردی پور و سعدی هستند که برخی از آنها در مراسمات و مجالس مختلف حضور خود را اعلام کرده اند.

شنیده ایم علی رغم توصیه های نزدیکان عبدالکریم رجبی به وی، وی عزم خود را برای شرکت کردن در انتخابات مجلس جزم کرده است و بصورت جدی فعالیت های خود در این عرصه ادامه می دهد.

شنیده ها حاکی از آن است که یغمور قلی زاده نیز در صدد ورود به عرصه انتخاباتی است و به گفته فعالان سیاسی با ورود وی به این عرصه، رقابت سختی بین کاندیدهای احتمالی شهرهای گالیکش و مینودشت و وی شکل می گیرد.

شنیده شده است که ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای کاندیداهای احتمالی شده است تا جایی که بیشتر کاندیدها با حضور در مراسمات نماز و ختم قرآن با طرفداران خود دیدار کرده اند.

شنیده ها حاکی از آن است که برخی از فعالان سیاسی با یکی از روحانیون برجسته ترکمن جهت تشویق وی برای شرکت در انتخابات خبرگان با وی دیدار داشته اند اما از میزان علاقمندی و تمایل وی برای شرکت در این انتخابات در محافل مختلف خبری منعکس نشده است.

شنیده ایم که به علت تعدد کاندیدهای انتخاباتی، فعالان سیاسی ایجاد ائتلاف بین این کاندیدها را دشوار اعلام کرده اند ولی حضور چهره های شاخص را عامل کاهش رقابت داخلی دانسته اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست